Ana Sayfa / Hizmetlerimiz/ Bireysel Terapi

Doğa Hoşgör

Doğa Hoşgör

Klinik Psikolog Doğa Hoşgör. Psikoloji lisansımdan sonra Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamladım. Ergenler ve yetişkinler ile çalışmaktayım.
Deniz Koçak

Deniz Koçak

Uzman Psikolog Deniz Koçak. Bilgi Üniversitesi Psikoloji lisans ve aynı üniversitede Travma alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Ergen ve Bireysel Yetişkin gruplarında terapi veriyorum.

Terapi hizmetimiz bireyin özgün problemlerine göre belirlenir. Terapilink, psikoloji literatürünü güncel olarak takip ederek geçerliliği ve etkinliği kanıtlanmış terapi tekniklerinden/ekollerinden yararlanır. Her bireyin zihinsel yapılanması ve yaşadığı sorunlar kişisel özelliklere göre farklılık gösterdiğinden, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Psikodinamik Terapi, EMDR gibi psikoterapi yöntemleri bireyin özel durumu gözetilerek seçilir ve uygulanır.

Herkes terapiden yarar sağlayabilir, ancak çoğunlukla pek çok yetişkin terapiye başlama konusunda tereddüt hisseder. Terapilink olarak amacımız, yardım alabilmeniz için sizi bir sonraki aşamaya hazırlamaktır.

Psikoterapi, bireyin kendini gerçekleştirmesine yardımcı olabilmek ve yaşam standardını yükseltebilmek için tasarlanmış ruh sağlığı hizmetidir. Kimi zaman stres ve sorumluluklar yetişkinlerin kendilerini kısır bir döngünün içinde bulmasıyla sonuçlanır.

Terapinin amacı bu döngüleri fark etmek ve müdahale etmenizi sağlamaktır. Kurumumuzdaki ruh sağlığı alanındaki lisanslı uzmanlarımızla randevu oluşturarak psikoterapi hizmetinden fayda sağlayabilirsiniz.

50 Dakikalık Ücretsiz İlk Seans!

Kendinizi daha iyi hissetmek için bir adım atmaya ne dersiniz? Size özel 50 dakikalık ücretsiz ilk seans fırsatımızı kaçırmayın! Şimdi randevu alın!