Filtrele
Doğa Hoşgör

Doğa Hoşgör

Klinik Psikolog Doğa Hoşgör. Psikoloji lisansımdan sonra Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamladım. Ergenler ve yetişkinler ile çalışmaktayım.
Bilge Eren

Bilge Eren

Klinik Psikolog Bilge Eren. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Yüksek Tezli Lisans Psikoloji alanında eğitimimi tamamladım. Yetişkin ve ergen gruplar ile çalışmaktayım.
İrem Bulut

İrem Bulut

Klinik Psikolog İrem Bulut. Psikoloji Bölümünden onur derecesiyle mezun oldum. Üsküdar Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansımı tamamladım. Ergen ve Bireysel Yetişkin gruplarında terapi veriyorum.
Deniz Koçak

Deniz Koçak

Uzman Psikolog Deniz Koçak. Bilgi Üniversitesi Psikoloji lisans ve aynı üniversitede Travma alanında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Ergen ve Bireysel Yetişkin gruplarında terapi veriyorum.
Ekrem Akpunar

Ekrem Akpunar

Klinik Psikolog Ekrem Akpunar. Eğitimimi Bahçeşehir Psikoloji bölümünden mezun oldum. Üsküdar Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansımı tamamladım. Ergen ve Bireysel Yetişkin gruplarında terapi veriyorum.
Yücel Gül

Yücel Gül

Psikolog Yücel Gül. Çankırı Karatekin Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimimi onur öğrencisi olarak tamamladım. Yetişkin ve ergen gruplarıyla çalışmaktayım.
Yunus Emre Şimşek

Yunus Emre Şimşek

Psikolog Yunus Emre Şimşek. İstanbul Medipol Üniversitesi İngilizce Psikoloji Bölümünden onur öğrencisi olarak mezun oldum. Ergen ve bireysel yetişkin gruplarında terapi veriyorum.

50 Dakikalık Ücretsiz İlk Seans!

Kendinizi daha iyi hissetmek için bir adım atmaya ne dersiniz? Size özel 50 dakikalık ücretsiz ilk seans fırsatımızı kaçırmayın! Şimdi randevu alın!