Ana Sayfa / Uzmanlar/ Ekrem Akpunar
Ekrem Akpunar

Ekrem Akpunar

Türkçe
Klinik Psikolog Ekrem Akpunar. Eğitimimi Bahçeşehir Psikoloji bölümünden mezun oldum. Üsküdar Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansımı tamamladım. Ergen ve Bireysel Yetişkin gruplarında terapi veriyorum.

En Yakın Uygunluk Takvimi

16 Tem 06:00

New Appointment Package

Ekrem Akpunar

Klinik Psikolog Ekrem Akpunar
 
EĞİTİM VE SERTİFİKALAR
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi / Psikoloji Bahçeşehir Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü / Klinik Psikoloji (YL) (tezsiz) Üsküdar Üniversitesi, Şema Terapi Uluslararası Sertifikasyon Eğitimi, Rorschach ve Tematik Algı Testi Eğitimi (Devam Ediyor), Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi (Devam Ediyor), Alkol Kullanım Sorunlarında BDT Uygulamaları Atölyesi, Kompulsif Biriktirme Bozukluğunda BDT Uygulamaları Atölyesi, İleri Düzey Bilişsel ve Davranışçı Terapi, Moxo Dikkat Testi, MMPI VE Yetişkin Testleri Eğitimi, Yetişkinlerde Klinik Batarya Ölçekleri, Zirve Psikoloji Semineri, Frankfurter Dikkat Testi Uygulayıcı Sertifikası
 
İŞ DENEYİMİ
Stajyer Psikonet Psikoterapi ve Eğitim Merkezi, Stajyer NPİSTANBUL Beyin Hastanesi

Randevu Al

New Appointment Package

Ücretsiz
Süre 20 Dk.

50 Dakikalık Ücretsiz İlk Seans!

Kendinizi daha iyi hissetmek için bir adım atmaya ne dersiniz? Size özel 50 dakikalık ücretsiz ilk seans fırsatımızı kaçırmayın! Şimdi randevu alın!